0

SerpentynaSerpentyna papierowa (18 pasków)

Serpentyna papierowa (18 pasków)

Inny

5,98 zł netto
7,36 zł brutto

Serpentyna holograficzna (18 pasków)

Serpentyna holograficzna (18 pasków)

Inny

5,98 zł netto
7,36 zł brutto

Organizujesz imprezę lub podobne wydarzenie i chcesz, żeby wszyscy goście bawili się doskonale? Marzysz o tym, aby event zapadł wszystkim w pamięci? Wykorzystaj nasze serpentyny! Te niewielkie akcesoria dekoracyjne przyniosą wiele frajdy zarówno dzieciom, jak i dorosłym! I nie ma w tym nic dziwnego, wszak tego typu akcesoria imprezowe nadają unikalnego charakteru i zachęcają do zabawy! 

Serpentyna w naszym sklepie papierniczym online


Serpentyna to atrakcja zachwycające szczególnie dzieci, które uwielbiają barwne, zabawne przedmioty. Można ją wykorzystać w trakcie wspólnej, kreatywnej zabawy w domu z dziećmi. Nasze serpentyny sprawdzą się zarówno jako dekoracja pokoju podczas imprezy, jak i jako element przydatny podczas zabawy czy tańca. Oferowane przez nasz sklep serpentyny to idealny sposób, aby przyciągnąć uwagę wszystkich gości i wprowadzić odrobinę świetnej zabawy. Nasi Klienci mogą zdecydować się na zakup:
  • serpentyny holograficznej;
  • serpentyny papierowej.
Kolorowe wstążki doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu, a także na zewnątrz. Co ważne, serpentyna idealnie komponuje się z resztą imprezowego wystroju. Idealnie komponują się z balonami, girlandami czy rozetami dekoracyjnymi. Tak wystrojone pomieszczenie z całą pewnością wzbudzi podziw wszystkich gości. Jeżeli chcemy zrobić imprezę z prawdziwego zdarzenia, to nie warto oszczędzać na tych niewielkich i niedrogich akcesoriach imprezowych. W naszym sklepie można znaleźć nie tylko serpentynę, ale o wiele więcej akcesoriów imprezowych, które przydadzą się w trakcie organizowania Sylwestra, urodzin, imienin i innych, niepowtarzalnych okazji. Nasi Klienci mogą stworzyć spójną oprawę wydarzenia, zaopatrując się w naszej hurtowni papierniczej online zarówno w serpentynę, jak również w sztuczny śnieg, brokaty i kleje z brokatem, a także szeroki wybór artykułów jednorazowych, czyli talerzyków, kubeczków, sztućców. Zaimponuj swoim gościom i daj się poznać jako świetny organizator wydarzeń!