0

Ciastolina, piankolinaCiastopPlasto AMOS 8 kolorów x18gml CI8P

KWT1017S

AMOS

64,68 zł netto
79,56 zł brutto

CiastoPlasto AMOS 5 kolorów x18g IC6PAL

KWT1021S

AMOS

37,52 zł netto
46,15 zł brutto

CiastoPlasto AMOS 6 kolorówx18g IC6PT

KWT1019S

AMOS

60,74 zł netto
74,71 zł brutto

CiastoPlasto AMOS IC18P4-4 kolory 170-2208

KWT1082S

AMOS

31,39 zł netto
38,61 zł brutto

Najprościej mówiąc, ciastolina i piankolina, to przyjaciele lub, jak kto woli, krewni plasteliny i modeliny. Zarówno zestaw ciastolina, jak i pianka plastyczna dla dzieci są uwielbiane przez dzieci i przez dorosłych. Zabawa z wykorzystaniem mas plastycznych niesie bowiem za sobą szereg korzyści. Jedną z najważniejszych zalet wynikających z użycia pianki plastycznej dla dzieci czy ciastoliny jest ćwiczenie i poprawianie sprawności manualnej dłoni maluchów. Bezdyskusyjnie kreatywne działania, tj. lepienie, kształtowanie postaci, tworzenie fantazyjnych stworzeń przy pomocy mas plastycznych wpływa pozytywnie na rozwój podopiecznych. Z ich dobrodziejstwa korzystają także nauczyciele. Doskonale zdają sobie sprawę, jak ważne jest trenowanie sprawności ruchowej placów. To właśnie dlatego na lekcjach dzieci często tworzą różnorodne wycinanki z brystolu czy papieru kolorowego przy pomocy nożyczek, a także używają mas plastycznych, takich jak piankolina czy ciastolina. Masy plastyczne dają szerokie pole dla młodych twórców. W zabawach ogranicza ich bowiem tylko wyobraźnia.

Zalety zabaw z wykorzystaniem ciastoliny i piankoliny

Ciastolina i piankolina to masy plastyczne, które otwierają szerokie pole do popisu i zabaw dzieciom. Korzyści z zabawy tymi artykułami plastycznymi jest naprawdę wiele, a wśród nich:

  • pobudzenie wyobraźni;
  • rozwój motoryki małej;
  • rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej;
  • poznanie nowych narzędzi plastycznych.

Ciastolina i piankolina w naszej hurtowni papierniczej online

W naszej hurtowni papierniczej online również doceniamy korzyści, jakie płyną z korzystania z tych artykułów plastycznych dla dzieci. W asortymencie znaleźć można szeroki wybór ciastoliny i pianki plastycznej dla dzieci. Z całą pewnością zestawy kolorowych mas plastycznych przypadną do gustu wszystkim klientom, i tym młodszym, i tym starszym!