0

O nas

Witamy, Papierowo.pl jest częścią grupy Excellent Office, prężnie działającej firmy na rynku detalicznym od 2002 roku. Obecnie grupa posiada 16 sklepów z artykułami szkolnymi, plastycznymi i biurowymi na terenie całej Polski i obsługuje kilka tysięcy klientów miesięcznie. Kolejnym krokiem w ramach rozwoju grupy jest uruchomienie sprzedaży w internecie przy pomocy nowoczesnego sklepu z artykułami biurowymi, szkolnymi i plastycznymi. Mamy nadzieję, że asortyment zaproponowany Państwu w ramach serwisu www.papierowo.pl zaspokoi wszystkie Wasze oczekiwania i potrzeby.



Nasze sklepy:

1. Atrium Targówek

ul. Głębocka 15

03-287 Warszawa

mail: glebocka@excellnetoffice.pl

2. Centrum handlowe Blue City

al. Jerozolimskie 179

02-222 Warszawa

mail: bluecity@excellnetoffice.pl

3. Centrum handlowe Bemowo

ul. Powstańców Śląskich 126

01-466 Warszawa

mail: bemowo@excellnetoffice.pl

4. Galeria Renova

ul. Rembielińska 20

03-352 Warszawa

mail: renova@excellnetoffice.pl

5. CH Tesco Górczewska

ul.Górczewska 212/226

01-460 Warszawa

mail: gorczewska@excellnetoffice.pl

6. CH Tesco Gocław

ul. Fieldorfa 41

04-125 Warszawa

mail: goclaw@excellnetoffice.pl

7. CH Skorosze Ursus

ul. Składkowskiego 4

02-497 Warszawa

mail: skorosze@excellnetoffice.pl

8. CH Centrum Janki

ul.Mszczonowska 3

05-090 Janki

mail: janki@excellnetoffice.pl

9. Ptak Warsaw Center

al. Katowicka 62

05-830 Nadarzyn

mail: ptak@excellnetoffice.pl

10. Pasaż Tesco Piastów

al. Tysiąclecia 7

05-820 Piastów

mail: piastow@excellnetoffice.pl

11. CH Galeria Katowicka

ul.3 maja 30

40-097 Katowice

mail: katowice@excellnetoffice.pl

12. CH Atrium Felicity

al. W. Witosa 32

20-315 Lublin

mail: felicity@excellnetoffice.pl

13. CH Tarasy Zamkowe

al. Unii Lubelskiej 2

20-108 Lublin

mail: lublin@excellnetoffice.pl

14. CH Manufaktura

ul. Jana Karskiego 5

91-071 Łódź

mail: manufaktura@excellnetoffice.pl

15. CH Sukcesja

al. Politechniki 1

93-590 Łódź

mail: sukcesja@excellnetoffice.pl