0

Segregatory A5, A3, bankoweSegregator ESSELTE VIVIDA A5 / 75

SEK039KGRUPA

Esselte

19,00 zł netto
23,37 zł brutto

Segregator BIURFOL A3 (pionowy) czarny SE-05

SEK148K

Biurfol

63,90 zł netto
78,60 zł brutto

Segregator BIURFOL A3 (pionowy) granatowy SE-05

SEK149K

Biurfol

63,90 zł netto
78,60 zł brutto

Segregator BIURFOL A3 (poziomy) granatow SE-06

SEK395K

Biurfol

63,90 zł netto
78,60 zł brutto

Zdecydowana większość dokumentów, świadectw czy umów została stworzona w najbardziej popularnym formacie, czyli A4. Nie dziwi zatem fakt, że największy wybór i największa różnorodność panuje w świecie segregatorów, które są przeznaczone do tego formatu papieru. Zdarza się jednak, że w firmie czy w domu są dokumenty i materiały różnego typu o innych formatach, np. A3 czy A5. Dla nich również producenci przygotowali odpowiednie, ochronne materiały papiernicze, czyli segregatory A5 i segregatory A3. Mogą one pomieścić nawet 500 kartek papieru. 

Warto zaopatrzyć się w te niezwykle przydatne artykuły biurowe, jeśli chcesz wprowadzić porządek w miejscu pracy, np. w biurze albo po prostu, mieć ład w dokumentach, rachunkach, gwarancjach w przestrzeni domowej. Segregatory A5, A3 i A4 sprawdzą się również jako akcesorium pomocne przy porządkowaniu zdjęć. Dzięki etykietom pokrywającym grzbiet segregatora odnalezienie właściwej kategorii będzie szybkie i sprawne. Akcesoria posiadają otwory na palec ułatwiające  wkładanie i zdejmowanie go z półki. 

Segregatory A5, A3 i bankowe w naszym sklepie papierniczym online


W bogatej ofercie naszego sklepu papierniczego online znajdziesz wysokiej jakości segregatory A5, A4 i A3, które pomieszczą wszelkie ważne papiery oraz ochronią je przed uszkodzeniami mechanicznymi czy wilgocią. Bez nich organizacja dokumentów byłaby naprawdę problematyczna. Oferujemy segregatory A5, segregatory A3 i segregatory A4 w różnych kolorach, co pozwoli Ci dopasować ten artykuł biurowy do własnego gustu. To co wyróżnia segregatory A5 i inne formaty, dostępne w naszym asortymencie to:
  • wyjątkowa trwałość;
  • mocne mechanizmy z precyzyjnie dociskającymi szczękami;
  • żywe, intensywne kolory okładek;
  • atrakcyjne ceny.