0

SerpentynaSerpentyna papierowa (18 pasków)

GOD1031S

Inny

5,98 zł netto
7,36 zł brutto

Organizujesz imprezę lub podobne wydarzenie i chcesz, żeby wszyscy goście bawili się doskonale? Marzysz o tym, aby event zapadł wszystkim w pamięci? Wykorzystaj nasze serpentyny! Te niewielkie akcesoria dekoracyjne przyniosą wiele frajdy zarówno dzieciom, jak i dorosłym! I nie ma w tym nic dziwnego, wszak tego typu akcesoria imprezowe nadają unikalnego charakteru i zachęcają do zabawy! 

Serpentyna w naszym sklepie papierniczym online


Serpentyna to atrakcja zachwycające szczególnie dzieci, które uwielbiają barwne, zabawne przedmioty. Można ją wykorzystać w trakcie wspólnej, kreatywnej zabawy w domu z dziećmi. Nasze serpentyny sprawdzą się zarówno jako dekoracja pokoju podczas imprezy, jak i jako element przydatny podczas zabawy czy tańca. Oferowane przez nasz sklep serpentyny to idealny sposób, aby przyciągnąć uwagę wszystkich gości i wprowadzić odrobinę świetnej zabawy. Nasi Klienci mogą zdecydować się na zakup:
  • serpentyny holograficznej;
  • serpentyny papierowej.
Kolorowe wstążki doskonale prezentują się w każdym pomieszczeniu, a także na zewnątrz. Co ważne, serpentyna idealnie komponuje się z resztą imprezowego wystroju. Idealnie komponują się z balonami, girlandami czy rozetami dekoracyjnymi. Tak wystrojone pomieszczenie z całą pewnością wzbudzi podziw wszystkich gości. Jeżeli chcemy zrobić imprezę z prawdziwego zdarzenia, to nie warto oszczędzać na tych niewielkich i niedrogich akcesoriach imprezowych. W naszym sklepie można znaleźć nie tylko serpentynę, ale o wiele więcej akcesoriów imprezowych, które przydadzą się w trakcie organizowania Sylwestra, urodzin, imienin i innych, niepowtarzalnych okazji. Nasi Klienci mogą stworzyć spójną oprawę wydarzenia, zaopatrując się w naszej hurtowni papierniczej online zarówno w serpentynę, jak również w sztuczny śnieg, brokaty i kleje z brokatem, a także szeroki wybór artykułów jednorazowych, czyli talerzyków, kubeczków, sztućców. Zaimponuj swoim gościom i daj się poznać jako świetny organizator wydarzeń!