0

Zszywacze nożycowe, zszywacze długoramienneZszywacz nożycowy LEITZ 5548-33 ładowany od góry niebieski metalik 30k 24 / 6

LEITZ

86,01 zł netto
105,79 zł brutto

Zszywacz nożycowy LEITZ 5549-81 ładowany od tyłu duży srebrny matowy 40k 24 / 8

LEITZ

106,25 zł netto
130,69 zł brutto

Zszywacz nożycowy LEITZ 5547-33 ładowany od tyłu mały niebieski metalik 15k 8'

LEITZ

68,30 zł netto
84,01 zł brutto

Zszywacz długoramienny LEITZ 5560-95 czarny 40k 24-26 / 6

LEITZ

375,36 zł netto
461,69 zł brutto

Zszywacz nożycowy RAPID K1 Chrome 50k

Rapid

165,01 zł netto
202,96 zł brutto

Zszywacz długoramienny NOVUS B15 25k

Inny

145,31 zł netto
178,73 zł brutto

Zszywacz długoramienny NOVUS B17 40k

Inny

283,08 zł netto
348,19 zł brutto

Zszywacze nożycowe i długoramienne to znakomite ułatwienie pracy w wielu dziedzinach, nie tylko w typowej pracy biurowej. Zszywaczy używa się w domu, w handlu, w pralnia, we florystyce i jeszcze w ogromnej ilości innych miejsc. Każda osoba korzystająca z nich na co dzień na pewno dobrze wie o ich przydatności. W sprzedaży dostępne są klasyczne zszywacze biurowe, w tym także zszywacze z przedłużonym ramieniem pozwalające na lepsze radzenie sobie z dużymi elementami, jak również specjalne zszywacze nożycowe. Tego typu zszywacze przeznaczone są do pracy w powietrzu, czyli z przedmiotami trzymanymi w ręce, co jest nieodłączną charakterystyką pracy w bardzo wielu zawodach. Można wybierać pośród szerokiej gamy narzędzi o różnych właściwościach, wyglądzie oraz jakości wykonania, by dobrać zszywacz dla siebie idealny.

Nasze zszywacze nożycowe i zszywacze długoramienne

Wysokiej klasy zszywacze nożycowe i zszywacze długoramienne, które prezentujemy w tej kategorii naszego sklepu, to profesjonalne akcesoria biurowe, pozwalające na komfortowe i efektywne łączenie nie tylko papierowych arkuszy - zszywacz o odpowiedniej charakterystyce to urządzenie niezbędne również w pralni czy kwiaciarni. Zapraszamy do poznania naszego asortymentu przyrządów w tym wszystkich zszywaczy i zszywek od renomowanych marek - posiadamy m.in. zszywacze Leitz, Novus czy Rapid - i przyjrzenia się zaletom oferowanych rozwiązań.

Jakie cechy posiadają zszywacz nożycowy i zszywacz długoramienny?

Specjalistyczne zszywacze nożycowe to artykuły biurowe przeznaczone do intensywnego, codziennego użytkowania - przede wszystkim w sytuacji zszywania w ręku - w związku z czym wyróżnia je m.in. wysoka trwałość (np. dzięki zastosowaniu solidnych materiałów, takich jak stal) czy ergonomiczny kształt, zwiększający komfort pracy. Podobne cechy posiadają nasze zszywacze długoramienne, które mogą być wyposażone w szereg dodatkowych rozwiązań, np. możliwość regulacji do danego formatu czy skalę calową i milimetrową. Chcąc znaleźć odpowiedni zszywacz nie tylko zszywacz biurowy, należy przede wszystkim zwrócić uwagę na takie parametry, jak:

  • głębokość wsuwania kartek
  • ilość arkuszy, możliwa do jednorazowego zszycia
  • rozmiar zszywek
  • dodatkowe mechanizmy (np. zszywacz z regulowanym kowadełkiem, umożliwiający przypinanie)

Profesjonalne zszywacze w sklepie papierniczym Papierowo

Zapraszamy do zbadania specyfikacji poszczególnych artykułów i znalezienia właściwego rozwiązania - posiadamy zszywacze odpowiednie dla pracy biurowej (np. zszywacze do akt) czy nożycowe zszywacze dla florystów. W ofercie posiadamy także szeroki wybór artykułów przeznaczonych do organizacji biura. Zachęcamy do kontaktu - pomożemy wybrać sprzęt biurowy o optymalnej charakterystyce.